Meist

eAntiik.com on juba terve dekaadi jooksul andnud Eesti kultuurilukku kuuluvatele esemetele uue elu. eAntiik.com tegeleb vana ja veelgi vanema eesti disaini ostu ja müügiga. eAntiik.com ostab oma kauba Eesti kodudest, valib iga eseme põhjalikult, uurib selle tausta, et ese siis heade klientide kätesse edasi anda. eAntiik.com süda kuulub eesti klaasitööstuse pärlitele ja põnevale disainile (Lorup, Tarbeklaas), mille autentset valikut leiab poes rikkalikult. Samas on meie kaubavalikus ka mujal (Venemaal, Soomes, Saksamaal jne) toodetud esemeid, mis on ajalooliselt meie kodudes ikka olemas olnud.

eAntiik.com veebipood on olemas aastast 2006, samas asub ka oksjoniportaal, mis on avatud igaühe jaoks, kes soovib oma vanu esemeid ise müüa. 
 
Kuressaares avas poe perenaine 2012. a. esinduspoe Salmi majas, mis kuulus tema pere rätsepast (vana)(vana)(vana) vanaisale, kes avas sealsamas 114 aastat tagasi oma äri - eAntiik jätkas perekondlikku traditsiooni. Et olla oma klientidele lähemal, avasime 2017. a. kevadel poe Tallinnas Balti jaama turu uues hoones.